lunes, 26 de marzo de 2018

martes, 18 de octubre de 2011



39 aniversario


















Aquí vos deixo a dirección da nova web oficial do Outes FC.
Tentaremos manter o blog activo, pero a donde volcaremos todos os esforzos para tervos informados será en:
www.outesfc.es

Para acceder directamente á páxina da tempada actual:
www.11-12.outesfc.es

Un saúdo




Outes FC, un sentimento by outesfc

martes, 20 de septiembre de 2011

RESULTADOS E CLASIFICACIÓN. 18/09/2011


3ª Autonómica Grupo 4-Xornada 4

  FONTE:www.quepasanacosta.com  

XAVIÑA F.C.
2
7
S.D. CORISTANCO
17/09 - 16:00
LIRA C.F.
0
3
U.D. MONTELOURO
17/09 - 16:00
CABANA S.D.
3
0
ATL. PEREIRIÑA
17/09 - 17:00
S.D. LAXE
0
0
VOLANTES F.C.
17/09 - 17:00
CAMELLE S.D.
2
5
OUTES C.F.
17/09 - 19:00
INDEP. CARBALLO
2
5
U.D. CERQUEDA
17/09 - 19:15
U.D. CARNOTA
2
0
SDC CORCOESTO
18/09 - 17:00
S.D. FISTERRA B
0
0
PORTEÑO C.F.
18/09 - 17:00
SONEIRA S.D. B
2
4
S.D. ALCAIÁN
18/09 - 17:00
ClasificaciónPJPGPEPPGFGCPts
1U.D. Montelouro44009112
2Outes C.F.431017610
3U.D. Cerqueda431015510
4S.D. Alcaián431011410
5Cabana S.D.43011039
6S.D. Coristanco4301939
7Volantes F.C.42111567
8Porteño C.F.4211627
9U.D. Carnota4211877
10SDC Corcoesto4112594
11S.D. Fisterra B4031693
12Lira C.F.41034123
13Indep. Carballo3021472
14Soneira S.D. B3012271
15S.D. Laxe4013071
16Camelle S.D.40133111
17Xaviña F.C.40136171
18Atl. Pereiriña2002040
19Muxía C.F.20020100

Xuvenís 1ª autonómica Grupo 3            Xornada 1  

OUTES C.F.
3
1
C.F. DUMBRÍA
17/09 - 17:00
MAZARICOS C.F.
1
0
S.D. ESTEIRANA
17/09 - 17:00
SONEIRA S.D.
4
1
U.D. CORCUBIÓN
17/09 - 17:00
SANTA COMBA C.F
3
3
S.D. FISTERRA
17/09 - 19:00
U.C. CEE
6
0
MUROS S.D.
17/09 - 19:00
ClasificaciónPJPGPEPPGFGCPts
1U.C. Cee1100603
2Soneira S.D.1100413
3Outes C.F.1100313
4Mazaricos C.F.1100103
5S.D. Fisterra1010331
6Santa Comba C.F1010331
7S.D. Esteirana1001010
8C.F. Dumbría1001130
9U.D. Corcubión1001140
10Muros S.D.1001060

Cadetes Grupo 3                                    Xornada 1  

CABANA S.D.
3
4
S.D. ESTEIRANA
16/09 - 16:30
SONEIRA S.D.
3
0
S.D. CORISTANCO
17/09 - 10:30
MUROS S.D.
4
0
S.D. FISTERRA
17/09 - 10:30
SANTA COMBA C.F
1
2
C.F. DUMBRÍA
17/09 - 10:30
CAMARIÑAS F.C.
1
2
S.C.D. MALPICA
17/09 - 10:30
OUTES C.F.
11
1
MUXÍA C.F.
17/09 - 10:30
U.C. CEE
4
2
PONTECESO S.D.
17/09 - 11:00
C.D. BAIO
15
1
PORTEÑO C.F.
17/09 - 16:00
ClasificaciónPJPGPEPPGFGCPts
1C.D. Baio11001513
2Outes C.F.11001113
3Muros S.D.1100403
4Soneira S.D.1100303
5U.C. Cee1100423
6S.D. Esteirana1100433
7C.F. Dumbría1100213
8S.C.D. Malpica1100213
9Sp. Zas0000000
10Cabana S.D.1001340
11Camariñas F.C.1001120
12Santa Comba C.F1001120
13Ponteceso S.D.1001240
14S.D. Coristanco1001030
15S.D. Fisterra1001040
16Muxía C.F.10011110
17Porteño C.F.10011150

Infantís Grupo 3                                     Xornada 1  

U.C. CEE
5
2
S.D. ESTEIRANA
17/09 - 16:30
OUTES C.F.
7
4
PONTECESO S.D.
18/09 - 10:30
E.D. OS MIUDOS
2
3
S.D. FISTERRA
18/09 - 10:30
SANTA COMBA C.F
2
3
CABANA S.D.
18/09 - 11:00
C.D. BAIO
1
1
S.D. CORISTANCO
18/09 - 11:00
C.F. DUMBRÍA
5
1
CON. DE CARNOTA
18/09 - 11:00
AS BALEAS
4
3
SP. ZAS
18/09 - 11:00
MUXÍA C.F.
-
-
E.M.F. VIMIANZO
20/09 - 18:00
ClasificaciónPJPGPEPPGFGCPts
1C.F. Dumbría1100513
2Outes C.F.1100743
3U.C. Cee1100523
4As Baleas1100433
5Cabana S.D.1100323
6S.D. Fisterra1100323
7C.D. Baio1010111
8S.D. Coristanco1010111
9Corme C.F.0000000
10E.M.F. Vimianzo0000000
11Muxía C.F.0000000
12Porteño C.F.0000000
13Sp. Zas1001340
14E.D. Os Miudos1001230
15Santa Comba C.F1001230
16Ponteceso S.D.1001470
17S.D. Esteirana1001250
18Con. de Carnota1001150